Neohodnoceno

Notes Květinové kuchařky

Jana VLKOVÁ

Nedatovaný diář a zápisník. Nezbytný doplněk Květinové kuchařky pro všechny milovníky jedlého kvítí a býlí.

 

Můžeme doručit do:
30.3.2023
Skladem (1 ks)
Kód: 096
Značka: Smart Press
99 Kč –5 % 94 Kč
Kategorie: Knihy
notes 001
Výprodej
99 Kč –5 %

 

Notes zahrnuje prostor pro vaše poznámky i kalendárium, které je přehledně rozděleno do čtyř ročních období kytkožrouta – od prvního rašení rostlin až do prvních podzimních přízemních mrazíků.

V notesu jsou uvedeny všechny rostliny, které se v kuchařce vyskytují, ale také ty, co se do knihy nevešly. Notes stručně popisuje i některá naleziště jedlého kvítí a býlí, nechybí ani lokality ve městech. Autorka Jana vám pomůže se na sběr vybavit a poradí, jak doma o úlovek pečovat. Notes kytkožrouta je zde pro větší radost ze sběru bylin i dřevin!

Autorka: Jana Vlková se s humorem sobě vlastním představuje jako expertka jedlého kvítí a býlí. Vystudovala ekologii na Přírodovědecké fakultě UK a fakultu sociálních věd tamtéž. Vaření, jídlo a gastronomie ve všech podobách je její velkou vášní, a stejně tak to platí pro květiny. Dlouholeté zkušenosti z těchto dvou oborů se postupně spojily. Již dva roky pořádá zimní přednášky o jedlých květech a jarní a letní semináře v přírodě. Stále vzrůstající zájem o tyto akce ji velmi těší.

Počet stran: 128
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: měkká / brožovaná
ISBN: 978-80-87049-87-7