Neohodnoceno

Stelivo Asan 10l Fresch Blue Cat

Prvotřídní BIO ekologické, neparfemované stelivo pro kočky a fretky.

Můžeme doručit do:
13.2.2023
Skladem (1 ks)
Kód: 130171
Značka: Asan
170 Kč –21 % 134 Kč
Kategorie: Stelivo
Stelivo Asan 10l Fresch Blue Cat
Výprodej
170 Kč –21 %

ASAN Cat Fresh Blue je vhodný i do prostředí, kde žijí astmatičtí a alergičtí lidé, nevyžaduje častou výměnu a je s ním velmi snadná manipulace. Funkce Fresh Power pohlcuje veškeré pachy a zabraňuje jejich šíření mimo toaletu. ASAN je vždy na povrchu suchý, vlhkost saje ode dna, je velmi lehký a exkrementy pohlcuje. Toto stelivo se vyrábí pouze recyklací a je 100% rozložitelné, takže navíc šetříte přírodu. Asan je zcela bezprašný. Okolí toalety zůstane čisté, svěží, bez prachu. Asan neulpívá na srsti. Extra silný absorpční efekt.

Kočičí toaletu naplňte vrstvou podestýlky vysokou cca 4 cm a rovnoměrně ji rozprostřete na dno toalety. Tuhé exkrementy odstraňujte průběžně lopatkou. Tekuté exkrementy v místě použití z části změní svou barvu (žluto-okrová), což je signál, že podestýlka splnila svoji funkci a v tomto místě lze lopatkou podestýlku odstranit a nahradit novou. Doporučujeme však vyměnit podestýlku jako celek jednorázově. Doba spotřeby podestýlky je přímo úměrná velikosti toalety, počtu a stáří chovaných zvířat.

Při přechodu z původního steliva na podestýlku Asan je vhodnější zpočátku dát na povrch Asanu malou část dříve používaného steliva a to z důvodu postupného a plynulého návyku na nově používaný materiál.